fbpx

Wild & Tender

ENGLISH VERSION HERE

Tento víkend je vhodný pro začínající i zkušené tanečníky.

Zveme vás k tanečnímu zkoumání vnitřní harmonie mezi dvojicemi polarit: dnem a nocí, mužem a ženou, narozením a smrtí, divokostí a něhou. Tyto protiklady se současně navzájem doplňují a podporují. Během víkendu vás povedeme k vlastnímu tělesnému prožitku toho, jak se všechny protiklady doplňují a potkávají se v jednotě, tedy v prázdnotě, která je zdrojem všeho.

Registrace

O workshopu

Tanec a meditace představují nádherné nástroje, které nás mohou podpořit a být nám při našem setkávání s protiklady průvodci. V takovém setkání se protiklady v sobě rozpustí a splynou. Budeme se učit přecházet od jednoho ke druhému s co nejmenším úsilím – budeme se učit být tak tekutí, tak v tanci plynout, a budeme tak připraveni přejít v okamžiku k divokosti, aby nám oba póly skutečně patřily. Takové setkání nám ukazuje život jako šťavnatý, radostný, plný lásky a zároveň vyvážený. Tanec se pak stává meditací a meditace tancem. Je to jako střídání nádechu a výdechu: pohyb při nádechu se při výdechu změní v opačný. Ale nádech a výdech společně tvoří celý dech – dech se stává cirkulárním.

Když jsme zakořeněni v chodidlech, jsme více přítomni v celém těle, v srdci i v mysli. A čím hlouběji jsme ukotveni v těle, v tím větší hloubce můžeme zkoumat mystérium uvnitř našeho tance. Když se k tomu přibližujeme, potkáváme se s nejrůznějšími vzorci a návyky – pohybovými i vzorci a návyky v našem myšlení a pocitech. Budeme tančit skrze známé i neznámé vrstvy v sobě, abychom se spojili se svou autentičností. Pokud jsme připraveni vykročit do neznáma, tanec může být hlubokou uzdravující cestou. Budeme to tančit, vtělovat, budeme tím.
Jedno odpoledne věnujeme silné dechové meditaci, vyvinuté Naropou. Dech je branou k našemu bytí. Mati ve své práci – s jednotlivci i skupinami – kombinuje tanec, meditaci a dech už od roku 2018.

O Mati

Miluji tanec i meditaci a postupem času jsem se tyto své dvě lásky naučila jedinečným způsobem kombinovat. Tanec prožívám jako mimořádně radostnou, snadnou a přímou praxi, jak se dostat do těla a otevřít srdce.
Od roku 2008 jsem v hlubokém propojení s milovaným učitelem a přítelem Naropou. Velkým zdrojem inspirace pro mou práci jsou cesta Srdce, tanec a meditace. „Práci v prostoru Srdce miluji; když se odvážíme odložit své břemeno, srdce je bohaté a plné života, blaženosti a tvořivosti – čeká nás jedno velké dobrodružství..”
V roce 1998 jsem absolvovala výcvik u Gabrielle Roth a od té doby intenzivně vyučuji v Holandsku a dalších evropských zemích.

REZERVOVAT SI místo

Wild and Tender

PODROBNOSTI

• KDY:

7. – 9. října 2022

• NOVINKA• ZVOL SI SVÉ VSTUPNÉ
od 2000 CZK do 4000 CZK (při rezervaci místa pře Reservio)
Platí i pro přihlášené účastníky (brzy vás kontaktujeme:)

Platbu a rezervaci proveďte zde.

4300 CZK (na místě – při platbě kartou)
Nepřijímáme platby v hotovosti.

Dopřejte si víkend jen sami pro sebe.

• MÍSTO:

BRNO, ÚDOLNÍ 221/3, TĚLOCVIČNA POD HRADEM

 

Otevřený taneční večer

Je možné se účastnit pouze otevřeného tanečního večera.

OTEVŘENÝ TANEČNÍ VEČER |PÁ, 7.ŘÍJNA, 19:00-21:30

400,- Kč (při rezervaci místa pře Reservio)

480,- Kč (na místě – při platbě kartou)

Nepřijímáme platby v hotovosti.

 

Rezervace na otevřený večer

REZERVOVAT SI místo

email

info@danceinsideout.cz

telefon

+420 773 914 883

sledujte nás

0